جستجو

چراغ مطالعه

چراغ مطالعه ها هم به صورت فلزی و هم به صورت بدنه پلاستیکی در بازار موجود است.
چراغ مطالعه یکی از پرکاربردترین ابزار در تمام اماکن است.
یکی از کاربردهای مهم چراغ مطالعه میتوان گفت علاقه مند کردن کاربر به مطالعه در نبود برق میباشد. به دلیل مشغله زیاد کاربران امروزی بسیاری از افراد مطالعه و یادگیری را در ساعت پایانی روز بیشتر انجام میدهند. و در این مدت قدرت یادگیری افزایش پیدا میکنند.چراغ مطالعه در انواع و در طرحهای گوناگون با توجه به سلیقه افراد مورد استفاده قرار میگیرد.چراغ مطالعه های مهندسی, اداری و دانش آموزی جز چراغ مطالعه های اداری و تحصیلی محسوب میشوند.
چراغ مطالعه های سیلورلایت  در رنگ ها ودر طرح ها و مدل های گوناگون در بازار موجود است.چراغ مطالعه سیلورلایت با استفاده از پخش نور در تمام سطح صفحه چراغ قوه از خیرگی چشم در صورت دید مستقیم جلوگیری میکند و به دلیل همین موضوع این نوع چراغ مطالعه برای چشم ها مضر نیستند.
چراغ مطالعه مهندسی بدنه ای فلزی و انعطاف پذیری را دارند که چراغ مطالعه ای مناسب برای مهندسین عزیز میباشد این نوع چراغ مطالعه در ابعاد و اندازه های گوناگون در بازار موجود میباشد. این نوع چراغ مطالعه به دلیل داشتن مفاصل متعدد جهت تنظیم به تمام جهات مورد استقبال بسیاری از کاربران مهندس قرار گرفته است.
چراغ مطالعه کلیپسی این نوع چراغ مطالعه در کنار میز میتوان گزینه مناسبی برای کاربران عزیز میباشد.

چراغ مطالعه شارژی این نوع چراغ مطالعه شارژی بوده و در نبود برق هم میتوان از آن به راحتی استفاده کرد.
چراغ مطالعه فانتزی همان طور که از نامش پیداست مورد استقبال بسیاری از کودکان قرار گرفته است. چراغ مطالعه های فانزی به نوعی تشویق بچه ها برای مطالعه و نوشتن مشق است.
عوامل های مهم در خرید چراغ مطالعه:
خرید چراغ مطالعه تا حد زیادی به میزان نور شما در اتاق مطالعه شما قرار دارد . قبل از این باید گزینه مناسب خود را از میان چراغ مطالعه انتخاب کنید که آیا میخواهید چراغ مطالعه شما دارای انعطاف باشد یا ثابت باشد. اگر که نور اتاق شما از نور کمی برخوردار است چون تنها منبع نور شما در اتاقتان چراغ مطالعه میباشد باید از چراغ مطالعه ای استفاده کنید که پرنور باشد 
در حال حاضر چراغ مطالعه های ال ای دی گزینه مناسبی میباشند زیرا کسانی که از ضعیفی چشم یا بیماری‌هایی مانند آب مروارید رنج می‌برند به نور بیشتر برای مطالعه نیاز دارند.
3 نوع لامپ موجود در بازار لامپ‌ فلورسنت,لامپ‌ رشته ایلامپ‌ ال‌ا ی‌ دی که باید گزینه مناسبی با توجه به نور اتاق از لامپ مناسبی استفاده کرد.


در نهایت انتخاب بهترین چراغ مطالعه به فضای اتاق، سلیقه‌ شخصی و نحوه‌ استفاده‌ شما از آن برمی‌گردد. ا. با در کنار هم قراردادن اطلاعات بالا، چراغی را انتخاب کنید که در عین زیبایی، نیازهای شخصی شما رابرطرف کند و از شما دربرابر خطرات مطالعه‌ طولانی مدت محافظت کند

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
 چراغ مطالعه لمسی گیره ای قابل شارژ ویداسی مدل WD-6038

چراغ مطالعه لمسی گیره ای قابل شارژ ویداسی مدل WD-6038

ابعاد 380*128*88 میلی‌متر
وزن 0.185 کیلوگرم
کاربرد اداری , مهندسی , دانش آموزی
جنس بدنه پلاستیک
نوع گردنی انعطاف‌پذیر
طول گردنی 230 میلی‌متر
جنس گردنی پلاستیک
قابلیت تنظیم زاویه تابش نور دارد
نوع لامپ سازگار با محصول SMD
لامپ همراه محصول ندارد
تعداد لامپ همراه محصول 16 عدد
منبع تغذیه باتری
ناموجود
filter Close