جستجو
منو بسته

اینورتر 1000 وات 12 ولت به 230 ولت 1000w inverter 12v to 230v

دسترسی: موجود نیست
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

اینورتر 1000 وات 12 ولت به 230 ولت 1000w inverter 12v to 230v -

اینورتر 1000 وات دستگاهی است که جریان برق AC خودرو را به جریان DC تبدیل می‌کند و برای تمامی دستگاه‌های برقی خانگی تا توان 1000 وات از قبیل: دروبین, موبایل, لپ‌تاپ, تبلت, لامپ, ریش‌تراش و... قابل‌استفاده است.

اينورتر  يا اينورتور یا مبدل DC به AC یک مدار الكترونیکی است كه برق باتری یا جريان مستقيم (DC) را به  برق شهر یا جريان متناوب (AC) تبديل كند. از اینورتر ها استفاده های مختلفی میشود مانند تبدیل برق سلولهای خورشیدی به برق شهر که باتری خورشیدی انرژی خورشید را به ولتاژ DC تبدیل کرده و در باتری ذخیره میکند و اینورتر یا مبدل ولتاژ نیروی ذخیره شده در باتری را به برق شهر تبدیل میکند و در تمام دستگاههای خانگی قابل استفاده است ، از دیگر کاربردهای مبدلهای ولتاژ یا اینورتر استفاده در خودرو (تبدیل برق ۱۲ ولت ماشین به برق ۲۲۰ ولت شهر) میباشد که در مسافرتها بسیار کارآمد است .

ازجمله کاربردهای مبدل ولتاژ سیستم برق اضطراری ساختمان  است مثلا با وجود اینورتر در صورت قطع برق شما به راحتی میتوانید درب اتوماتیک پارکینگ را باز کنید یا سیستم روشنایی ساختمان را فعال نمایید .

اینورتر ها به لحاظ شکل موج به دسته های مختلفی تقسیم میشوند مانند اینورتر های موج مربعی یا اینورتر شبه سینوسی و اینورتر تمام سینوسی .

از لحاظ ولتاژ ورودی هم اینورترها ۱۲ یا ۲۴ یا ۴۸ ولت وجود دارند

مشخصات محصول
اینورتر- توان (W)1000
اینورتر- ولتاژ ورودی (V)12
اینورتر- شکل موج خروجیمربعی
اینورتر-ولتاژ خروجی (V AC)230
0.0 0
بررسی و نظر خود را بنویسید close
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*